Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Man. 27 Jun
kl 09:00 - 14:00
Junior Sommercamp JUNI 2022
Holmestrand Tennisklubb   Tennis   Tunnelveien 20 JUNIOR SOMMERCAMP for gutter og jenter !…
Dato Navn Beskrivelse Valg
Ons. 27 Apr
kl 20:00 - 21:00
Seniorkurs Damer Vår 2022
Holmestrand Tennisklubb   Tennis   Tunnelveien 20
SENIORKURS DAMER Tennistrener Peter Lönn…   Les mer  
Ons. 27 Apr
kl 19:00 - 20:00
Seniorkurs Herrer Vår 2022
Holmestrand Tennisklubb   Tennis   Tunnelveien 20
SENIORKURS HERRER  Tennistrener Peter…   Les mer  
Ons. 27 Apr
kl 18:00 - 19:00
Seniorkurs Herrer/Dame Vår 2022
Holmestrand Tennisklubb   Tennis   Tunnelveien 20
SENIORKURS HERRER/DAME  Tennistrener Peter…   Les mer  
Ons. 27 Apr
kl 15:00 - 18:00
Juniorkurs Vår 2022
Holmestrand Tennisklubb   Tennis   Tunnelveien 20
JUNIORKURS på utendørsbane 3…   Les mer  
Dato Navn Beskrivelse Valg
Man. 18 Apr
kl 12:00 - 13:00
Lars Tveito - H S60
  Les mer  
Man. 18 Apr
kl 09:30 - 10:30
Kim Olsen Ødegård - H S60
  Les mer  
Søn. 17 Apr
kl 18:00 - 21:00
Senior Dame
Ansvarlig, Kathrine Fimreite   Les mer  
Søn. 17 Apr
kl 12:00 - 13:00
Fredrik Solstad Steen - H S60
  Les mer  
Søn. 17 Apr
kl 11:00 - 12:00
Øystein Nilsen - H S60
  Les mer  
Søn. 17 Apr
kl 09:30 - 10:30
Kim Olsen Ødegård - H S60
  Les mer  
Lør. 16 Apr
kl 16:00 - 17:00
Jo Evang Ingebretsen - H S60
  Les mer  
Fre. 15 Apr
kl 20:00 - 21:00
Seniortrening
Ansvarlig, Jon F. Våle   Les mer  
Fre. 15 Apr
kl 18:30 - 20:00
Juniortrening
Ansvarlig, Thomas Brekke   Les mer  
Fre. 15 Apr
kl 17:00 - 18:30
Juniortrening
Ansvarlig, Fredrik Steen   Les mer  
Fre. 15 Apr
kl 15:00 - 16:00
Øystein Nilsen - H S60
  Les mer  
Fre. 15 Apr
kl 14:00 - 15:00
Gunnar Almenningen - H S60
  Les mer  
Fre. 15 Apr
kl 13:00 - 14:00
John Erik Rustad - H S60
  Les mer  
Fre. 15 Apr
kl 12:00 - 13:00
John Erik Rustad - H S60
  Les mer  
Fre. 15 Apr
kl 11:00 - 12:00
Geir Atle Rosenborg - H S60
  Les mer  
Tor. 14 Apr
kl 19:00 - 20:00
Ali Maqsood Ahmad - H S60
  Les mer  
Tor. 14 Apr
kl 18:00 - 19:00
Ali Maqsood Ahmad - H S60
  Les mer  
Ons. 13 Apr
kl 18:30 - 19:30
Ida Hellerud - H S60
  Les mer  
Ons. 13 Apr
kl 15:00 - 16:00
Jo Evang Ingebretsen - H S60
  Les mer  
Ons. 13 Apr
kl 11:30 - 12:30
Knut Randmæl - H S60
  Les mer  
Ons. 13 Apr
kl 10:00 - 11:00
Kim Olsen Ødegård - H S60
  Les mer  
Ons. 13 Apr
kl 09:00 - 10:00
Terje Løvøi - H S60
  Les mer  
Tir. 12 Apr
kl 18:00 - 19:00
Ali Maqsood Ahmad - H S60
  Les mer  
Tir. 12 Apr
kl 13:00 - 14:00
Lars Tveito - H S60
  Les mer  
Tir. 12 Apr
kl 11:30 - 12:30
John Erik Rustad - H S60
  Les mer  
Man. 11 Apr
kl 21:00 - 22:00
Lagtennis Gruppe 2
Ansvarlig , Knut Randmæl   Les mer  
Man. 11 Apr
kl 20:00 - 21:00
Lagtennis Gruppe 1
Ansvarlig Jørn E. Andersen, Mob: 95083083   Les mer  
Man. 11 Apr
kl 17:30 - 20:00
Juniortrening
  Les mer  
Man. 11 Apr
kl 12:00 - 13:00
Kim Olsen Ødegård - H S60
  Les mer  
Man. 11 Apr
kl 10:00 - 11:00
Fredrik Solstad Steen - H S60
  Les mer  
Søn. 10 Apr
kl 18:00 - 21:00
Senior Dame
Ansvarlig, Kathrine Fimreite   Les mer  
Søn. 10 Apr
kl 15:30 - 16:30
Ali Maqsood Ahmad - H S60
  Les mer  
Søn. 10 Apr
kl 14:30 - 15:30
John Erik Rustad - H S60
  Les mer  
Søn. 10 Apr
kl 13:00 - 14:00
Kim Olsen Ødegård - H S60
  Les mer  
Søn. 10 Apr
kl 12:00 - 13:00
Knut Randmæl - H S60
  Les mer  
Søn. 10 Apr
kl 11:00 - 12:00
Lars Tveito - H S60
  Les mer  
Lør. 9 Apr
kl 16:30 - 17:30
Odd Einar Ingebretsen - H S60
  Les mer  
Lør. 9 Apr
kl 13:30 - 14:30
Ida Hellerud - H S60
  Les mer  
Lør. 9 Apr
kl 11:30 - 12:30
John Erik Rustad - H S60
  Les mer  
Lør. 9 Apr
kl 10:30 - 11:30
Bastiaan Richard van Os - H S60
  Les mer  
Lør. 9 Apr
kl 09:30 - 10:30
Kim Olsen Ødegård - H S60
  Les mer  
Fre. 8 Apr
kl 20:00 - 21:00
Seniortrening
Ansvarlig, Jon F. Våle   Les mer  
Fre. 8 Apr
kl 18:30 - 20:00
Juniortrening
Ansvarlig, Thomas Brekke   Les mer  
Fre. 8 Apr
kl 17:00 - 18:30
Juniortrening
Ansvarlig, Fredrik Steen   Les mer  
Ons. 6 Apr
kl 18:00 - 19:00
Steinar Brekke - H S60
  Les mer  
Man. 4 Apr
kl 21:00 - 22:00
Lagtennis Gruppe 2
Ansvarlig , Knut Randmæl   Les mer  
Man. 4 Apr
kl 20:00 - 21:00
Lagtennis Gruppe 1
Ansvarlig Jørn E. Andersen, Mob: 95083083   Les mer  
Man. 4 Apr
kl 17:30 - 20:00
Juniortrening
  Les mer  
Søn. 3 Apr
kl 18:00 - 21:00
Senior Dame
Ansvarlig, Kathrine Fimreite   Les mer  
Søn. 3 Apr
kl 17:00 - 18:00
Bastiaan Richard van Os - H S60
  Les mer  
Søn. 3 Apr
kl 13:30 - 14:30
Knut Randmæl - H S60
  Les mer  
Søn. 3 Apr
kl 12:00 - 13:00
Jo Evang Ingebretsen - H S60
  Les mer  
Søn. 3 Apr
kl 11:00 - 12:00
Lars Tveito - H S60
  Les mer  
Søn. 3 Apr
kl 10:00 - 11:00
Terje Løvøi - H S60
mormor123   Les mer  
Lør. 2 Apr
kl 17:00 - 18:00
Jo Evang Ingebretsen - H S60
  Les mer  
Lør. 2 Apr
kl 15:00 - 16:00
Øystein Nilsen - H S60
  Les mer  
Lør. 2 Apr
kl 12:30 - 13:30
Geir Atle Rosenborg - H S60
  Les mer  
Lør. 2 Apr
kl 11:30 - 12:30
Knut Randmæl - H S60
  Les mer  
Lør. 2 Apr
kl 10:00 - 11:00
John Erik Rustad - H S60
  Les mer  
Fre. 1 Apr
kl 20:00 - 21:00
Seniortrening
Ansvarlig, Jon F. Våle   Les mer  
Fre. 1 Apr
kl 18:30 - 20:00
Juniortrening
Ansvarlig, Thomas Brekke   Les mer  
Fre. 1 Apr
kl 17:00 - 18:30
Juniortrening
Ansvarlig, Fredrik Steen   Les mer  
Man. 28 Mar
kl 21:00 - 22:00
Lagtennis Gruppe 2
Ansvarlig , Knut Randmæl   Les mer  
Man. 28 Mar
kl 20:00 - 21:00
Lagtennis Gruppe 1
Ansvarlig Jørn E. Andersen, Mob: 95083083   Les mer  
Man. 28 Mar
kl 17:30 - 20:00
Juniortrening
  Les mer  
Søn. 27 Mar
kl 18:00 - 21:00
Senior Dame
Ansvarlig, Kathrine Fimreite   Les mer  
Fre. 25 Mar
kl 20:00 - 21:00
Seniortrening
Ansvarlig, Jon F. Våle   Les mer  
Fre. 25 Mar
kl 18:30 - 20:00
Juniortrening
Ansvarlig, Thomas Brekke   Les mer  
Fre. 25 Mar
kl 17:00 - 18:30
Juniortrening
Ansvarlig, Fredrik Steen   Les mer  
Man. 21 Mar
kl 21:00 - 22:00
Lagtennis Gruppe 2
Ansvarlig , Knut Randmæl   Les mer  
Man. 21 Mar
kl 20:00 - 21:00
Lagtennis Gruppe 1
Ansvarlig Jørn E. Andersen, Mob: 95083083   Les mer  
Man. 21 Mar
kl 17:30 - 20:00
Juniortrening
  Les mer  
Søn. 20 Mar
kl 18:00 - 21:00
Senior Dame
Ansvarlig, Kathrine Fimreite   Les mer  
Fre. 18 Mar
kl 20:00 - 21:00
Seniortrening
Ansvarlig, Jon F. Våle   Les mer  
Fre. 18 Mar
kl 18:30 - 20:00
Juniortrening
Ansvarlig, Thomas Brekke   Les mer  
Fre. 18 Mar
kl 17:00 - 18:30
Juniortrening
Ansvarlig, Fredrik Steen   Les mer  
Man. 14 Mar
kl 21:00 - 22:00
Lagtennis Gruppe 2
Ansvarlig , Knut Randmæl   Les mer  
Man. 14 Mar
kl 20:00 - 21:00
Lagtennis Gruppe 1
Ansvarlig Jørn E. Andersen, Mob: 95083083   Les mer  
Man. 14 Mar
kl 17:30 - 20:00
Juniortrening
  Les mer  
Søn. 13 Mar
kl 18:00 - 21:00
Senior Dame
Ansvarlig, Kathrine Fimreite   Les mer  
Fre. 11 Mar
kl 20:00 - 21:00
Seniortrening
Ansvarlig, Jon F. Våle   Les mer  
Fre. 11 Mar
kl 18:30 - 20:00
Juniortrening
Ansvarlig, Thomas Brekke   Les mer  
Fre. 11 Mar
kl 17:00 - 18:30
Juniortrening
Ansvarlig, Fredrik Steen   Les mer  
Man. 7 Mar
kl 21:00 - 22:00
Lagtennis Gruppe 2
Ansvarlig , Knut Randmæl   Les mer  
Man. 7 Mar
kl 20:00 - 21:00
Lagtennis Gruppe 1
Ansvarlig Jørn E. Andersen, Mob: 95083083   Les mer  
Man. 7 Mar
kl 17:30 - 20:00
Juniortrening
  Les mer  
Søn. 6 Mar
kl 18:00 - 21:00
Senior Dame
Ansvarlig, Kathrine Fimreite   Les mer  
Fre. 4 Mar
kl 20:00 - 21:00
Seniortrening
Ansvarlig, Jon F. Våle   Les mer  
Fre. 4 Mar
kl 18:30 - 20:00
Juniortrening
Ansvarlig, Thomas Brekke   Les mer  
Fre. 4 Mar
kl 17:00 - 18:30
Juniortrening
Ansvarlig, Fredrik Steen   Les mer  
Man. 28 Feb
kl 21:00 - 22:00
Lagtennis Gruppe 2
Ansvarlig , Knut Randmæl   Les mer  
Man. 28 Feb
kl 20:00 - 21:00
Lagtennis Gruppe 1
Ansvarlig Jørn E. Andersen, Mob: 95083083   Les mer  
Man. 28 Feb
kl 17:30 - 20:00
Juniortrening
  Les mer  
Søn. 27 Feb
kl 18:00 - 21:00
Senior Dame
Ansvarlig, Kathrine Fimreite   Les mer  
Fre. 25 Feb
kl 20:00 - 21:00
Seniortrening
Ansvarlig, Jon F. Våle   Les mer  
Fre. 25 Feb
kl 18:30 - 20:00
Juniortrening
Ansvarlig, Thomas Brekke   Les mer  
Fre. 25 Feb
kl 17:00 - 18:30
Juniortrening
Ansvarlig, Fredrik Steen   Les mer  
Man. 21 Feb
kl 21:00 - 22:00
Lagtennis Gruppe 2
Ansvarlig , Knut Randmæl   Les mer  
Man. 21 Feb
kl 20:00 - 21:00
Lagtennis Gruppe 1
Ansvarlig Jørn E. Andersen, Mob: 95083083   Les mer  
Man. 21 Feb
kl 17:30 - 20:00
Juniortrening
  Les mer  
Søn. 20 Feb
kl 18:00 - 21:00
Senior Dame
Ansvarlig, Kathrine Fimreite   Les mer  
Fre. 18 Feb
kl 20:00 - 21:00
Seniortrening
Ansvarlig, Jon F. Våle   Les mer  
Fre. 18 Feb
kl 18:30 - 20:00
Juniortrening
Ansvarlig, Thomas Brekke   Les mer  
Fre. 18 Feb
kl 17:00 - 18:30
Juniortrening
Ansvarlig, Fredrik Steen   Les mer  
Man. 14 Feb
kl 21:00 - 22:00
Lagtennis Gruppe 2
Ansvarlig , Knut Randmæl   Les mer  
Man. 14 Feb
kl 20:00 - 21:00
Lagtennis Gruppe 1
Ansvarlig Jørn E. Andersen, Mob: 95083083   Les mer  
Man. 14 Feb
kl 17:30 - 20:00
Juniortrening
  Les mer  
Søn. 13 Feb
kl 18:00 - 21:00
Senior Dame
Ansvarlig, Kathrine Fimreite   Les mer  
Fre. 11 Feb
kl 20:00 - 21:00
Seniortrening
Ansvarlig, Jon F. Våle   Les mer  
Fre. 11 Feb
kl 18:30 - 20:00
Juniortrening
Ansvarlig, Thomas Brekke   Les mer  
Fre. 11 Feb
kl 17:00 - 18:30
Juniortrening
Ansvarlig, Fredrik Steen   Les mer  
Man. 7 Feb
kl 21:00 - 22:00
Lagtennis Gruppe 2
Ansvarlig , Knut Randmæl   Les mer  
Man. 7 Feb
kl 20:00 - 21:00
Lagtennis Gruppe 1
Ansvarlig Jørn E. Andersen, Mob: 95083083   Les mer  
Man. 7 Feb
kl 17:30 - 20:00
Juniortrening
  Les mer  
Søn. 6 Feb
kl 18:00 - 21:00
Senior Dame
Ansvarlig, Kathrine Fimreite   Les mer  
Fre. 4 Feb
kl 20:00 - 21:00
Seniortrening
Ansvarlig, Jon F. Våle   Les mer  
Fre. 4 Feb
kl 18:30 - 20:00
Juniortrening
Ansvarlig, Thomas Brekke   Les mer  
Fre. 4 Feb
kl 17:00 - 18:30
Juniortrening
Ansvarlig, Fredrik Steen   Les mer  
Man. 31 Jan
kl 21:00 - 22:00
Lagtennis Gruppe 2
Ansvarlig , Knut Randmæl   Les mer  
Man. 31 Jan
kl 20:00 - 21:00
Lagtennis Gruppe 1
Ansvarlig Jørn E. Andersen, Mob: 95083083   Les mer  
Man. 31 Jan
kl 17:30 - 20:00
Juniortrening
  Les mer  
Søn. 30 Jan
kl 18:00 - 21:00
Senior Dame
Ansvarlig, Kathrine Fimreite   Les mer  
Fre. 28 Jan
kl 20:00 - 21:00
Seniortrening
Ansvarlig, Jon F. Våle   Les mer  
Fre. 28 Jan
kl 18:30 - 20:00
Juniortrening
Ansvarlig, Thomas Brekke   Les mer  
Fre. 28 Jan
kl 17:00 - 18:30
Juniortrening
Ansvarlig, Fredrik Steen   Les mer  
Man. 24 Jan
kl 21:00 - 22:00
Lagtennis Gruppe 2
Ansvarlig , Knut Randmæl   Les mer  
Man. 24 Jan
kl 20:00 - 21:00
Lagtennis Gruppe 1
Ansvarlig Jørn E. Andersen, Mob: 95083083   Les mer  
Man. 24 Jan
kl 17:30 - 20:00
Juniortrening
  Les mer  
Søn. 23 Jan
kl 18:00 - 21:00
Senior Dame
Ansvarlig, Kathrine Fimreite   Les mer  
Fre. 21 Jan
kl 20:00 - 21:00
Seniortrening
Ansvarlig, Jon F. Våle   Les mer  
Fre. 21 Jan
kl 18:30 - 20:00
Juniortrening
Ansvarlig, Thomas Brekke   Les mer  
Fre. 21 Jan
kl 17:00 - 18:30
Juniortrening
Ansvarlig, Fredrik Steen   Les mer  
Man. 17 Jan
kl 21:00 - 22:00
Lagtennis Gruppe 2
Ansvarlig , Knut Randmæl   Les mer  
Man. 17 Jan
kl 20:00 - 21:00
Lagtennis Gruppe 1
Ansvarlig Jørn E. Andersen, Mob: 95083083   Les mer  
Man. 17 Jan
kl 17:30 - 20:00
Juniortrening
  Les mer  
Søn. 16 Jan
kl 18:00 - 21:00
Senior Dame
Ansvarlig, Kathrine Fimreite   Les mer  
Fre. 14 Jan
kl 20:00 - 21:00
Seniortrening
Ansvarlig, Jon F. Våle   Les mer  
Fre. 14 Jan
kl 18:30 - 20:00
Juniortrening
Ansvarlig, Thomas Brekke   Les mer  
Fre. 14 Jan
kl 17:00 - 18:30
Juniortrening
Ansvarlig, Fredrik Steen   Les mer  
Man. 10 Jan
kl 21:00 - 22:00
Lagtennis Gruppe 2
Ansvarlig , Knut Randmæl   Les mer  
Man. 10 Jan
kl 20:00 - 21:00
Lagtennis Gruppe 1
Ansvarlig Jørn E. Andersen, Mob: 95083083   Les mer  
Man. 10 Jan
kl 17:30 - 20:00
Juniortrening
  Les mer  
Søn. 9 Jan
kl 18:00 - 21:00
Senior Dame
Ansvarlig, Kathrine Fimreite   Les mer  
Fre. 7 Jan
kl 20:00 - 21:00
Seniortrening
Ansvarlig, Jon F. Våle   Les mer  
Fre. 7 Jan
kl 18:30 - 20:00
Juniortrening
Ansvarlig, Thomas Brekke   Les mer  
Fre. 7 Jan
kl 17:00 - 18:30
Juniortrening
Ansvarlig, Fredrik Steen   Les mer  
Man. 3 Jan
kl 21:00 - 22:00
Lagtennis Gruppe 2
Ansvarlig , Knut Randmæl   Les mer  
Man. 3 Jan
kl 20:00 - 21:00
Lagtennis Gruppe 1
Ansvarlig Jørn E. Andersen, Mob: 95083083   Les mer  
Man. 3 Jan
kl 17:30 - 20:00
Juniortrening
  Les mer  
Søn. 2 Jan
kl 18:00 - 21:00
Senior Dame
Ansvarlig, Kathrine Fimreite   Les mer  
Fre. 31 Des 2021
kl 20:00 - 21:00
Seniortrening
Ansvarlig, Jon F. Våle   Les mer  
Fre. 31 Des 2021
kl 18:30 - 20:00
Juniortrening
Ansvarlig, Thomas Brekke   Les mer  
Fre. 31 Des 2021
kl 17:00 - 18:30
Juniortrening
Ansvarlig, Fredrik Steen   Les mer  
Man. 27 Des 2021
kl 21:00 - 22:00
Lagtennis Gruppe 2
Ansvarlig , Knut Randmæl   Les mer  
Man. 27 Des 2021
kl 20:00 - 21:00
Lagtennis Gruppe 1
Ansvarlig Jørn E. Andersen, Mob: 95083083   Les mer  
Man. 27 Des 2021
kl 17:30 - 20:00
Juniortrening
  Les mer  
Søn. 26 Des 2021
kl 18:00 - 21:00
Senior Dame
Ansvarlig, Kathrine Fimreite   Les mer  
Fre. 24 Des 2021
kl 20:00 - 21:00
Seniortrening
Ansvarlig, Jon F. Våle   Les mer  
Fre. 24 Des 2021
kl 18:30 - 20:00
Juniortrening
Ansvarlig, Thomas Brekke   Les mer  
Fre. 24 Des 2021
kl 17:00 - 18:30
Juniortrening
Ansvarlig, Fredrik Steen   Les mer  
Man. 20 Des 2021
kl 21:00 - 22:00
Lagtennis Gruppe 2
Ansvarlig , Knut Randmæl   Les mer  
Man. 20 Des 2021
kl 20:00 - 21:00
Lagtennis Gruppe 1
Ansvarlig Jørn E. Andersen, Mob: 95083083   Les mer  
Man. 20 Des 2021
kl 17:30 - 20:00
Juniortrening
  Les mer  
Søn. 19 Des 2021
kl 18:00 - 21:00
Senior Dame
Ansvarlig, Kathrine Fimreite   Les mer  
Fre. 17 Des 2021
kl 20:00 - 21:00
Seniortrening
Ansvarlig, Jon F. Våle   Les mer  
Fre. 17 Des 2021
kl 18:30 - 20:00
Juniortrening
Ansvarlig, Thomas Brekke   Les mer  
Fre. 17 Des 2021
kl 17:00 - 18:30
Juniortrening
Ansvarlig, Fredrik Steen   Les mer  
Ons. 15 Des 2021
kl 21:00 - 22:00
Senior Herrer
  Les mer  
Ons. 15 Des 2021
kl 20:00 - 21:00
Senior Damer
  Les mer  
Ons. 15 Des 2021
kl 19:00 - 20:00
Juniorkurs GR3
  Les mer  
Ons. 15 Des 2021
kl 18:00 - 19:00
Juniorkurs GR2
  Les mer  
Ons. 15 Des 2021
kl 17:00 - 18:00
Juniorkurs GR1
  Les mer  
Man. 13 Des 2021
kl 21:00 - 22:00
Lagtennis Gruppe 2
Ansvarlig , Knut Randmæl   Les mer  
Man. 13 Des 2021
kl 20:00 - 21:00
Lagtennis Gruppe 1
Ansvarlig Jørn E. Andersen, Mob: 95083083   Les mer  
Man. 13 Des 2021
kl 17:30 - 20:00
Juniortrening
  Les mer  
Søn. 12 Des 2021
kl 18:00 - 21:00
Senior Dame
Ansvarlig, Kathrine Fimreite   Les mer  
Fre. 10 Des 2021
kl 20:00 - 21:00
Seniortrening
Ansvarlig, Jon F. Våle   Les mer  
Fre. 10 Des 2021
kl 18:30 - 20:00
Juniortrening
Ansvarlig, Thomas Brekke   Les mer  
Fre. 10 Des 2021
kl 17:00 - 18:30
Juniortrening
Ansvarlig, Fredrik Steen   Les mer  
Ons. 8 Des 2021
kl 21:00 - 22:00
Senior Herrer
  Les mer  
Ons. 8 Des 2021
kl 20:00 - 21:00
Senior Damer
  Les mer  
Ons. 8 Des 2021
kl 19:00 - 20:00
Juniorkurs GR3
  Les mer  
Ons. 8 Des 2021
kl 18:00 - 19:00
Juniorkurs GR2
  Les mer  
Ons. 8 Des 2021
kl 17:00 - 18:00
Juniorkurs GR1
  Les mer  
Man. 6 Des 2021
kl 21:00 - 22:00
Lagtennis Gruppe 2
Ansvarlig , Knut Randmæl   Les mer  
Man. 6 Des 2021
kl 20:00 - 21:00
Lagtennis Gruppe 1
Ansvarlig Jørn E. Andersen, Mob: 95083083   Les mer  
Man. 6 Des 2021
kl 17:30 - 20:00
Juniortrening
  Les mer  
Søn. 5 Des 2021
kl 18:00 - 21:00
Senior Dame
Ansvarlig, Kathrine Fimreite   Les mer  
Fre. 3 Des 2021
kl 20:00 - 21:00
Seniortrening
Ansvarlig, Jon F. Våle   Les mer  
Fre. 3 Des 2021
kl 18:30 - 20:00
Juniortrening
Ansvarlig, Thomas Brekke   Les mer  
Fre. 3 Des 2021
kl 17:00 - 18:30
Juniortrening
Ansvarlig, Fredrik Steen   Les mer  
Ons. 1 Des 2021
kl 21:00 - 22:00
Senior Herrer
  Les mer  
Ons. 1 Des 2021
kl 20:00 - 21:00
Senior Damer
  Les mer  
Ons. 1 Des 2021
kl 19:00 - 20:00
Juniorkurs GR3
  Les mer  
Ons. 1 Des 2021
kl 18:00 - 19:00
Juniorkurs GR2
  Les mer  
Ons. 1 Des 2021
kl 17:00 - 18:00
Juniorkurs GR1
  Les mer  
Man. 29 Nov 2021
kl 21:00 - 22:00
Lagtennis Gruppe 2
Ansvarlig , Knut Randmæl   Les mer  
Man. 29 Nov 2021
kl 20:00 - 21:00
Lagtennis Gruppe 1
Ansvarlig Jørn E. Andersen, Mob: 95083083   Les mer  
Man. 29 Nov 2021
kl 17:30 - 20:00
Juniortrening
  Les mer  
Søn. 28 Nov 2021
kl 18:00 - 21:00
Senior Dame
Ansvarlig, Kathrine Fimreite   Les mer