Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Sun 24 Oct
kl 10:00 - 11:00
Terje Løvøi - H S60
Sun 24 Oct
kl 11:00 - 12:00
Frode Fridtjofsen - H S60
Sun 24 Oct
kl 13:00 - 14:00
Steinar Brekke - H S60
Sun 24 Oct
kl 14:00 - 15:00
Øystein Nilsen - H S60
Sun 24 Oct
kl 18:00 - 21:00
Senior Dame
Ansvarlig, Kathrine Fimreite
Mon 25 Oct
kl 17:30 - 20:00
Juniortrening
Mon 25 Oct
kl 20:00 - 21:00
Lagtennis Gruppe 1
Ansvarlig Jørn E. Andersen, Mob: 95083083
Mon 25 Oct
kl 21:00 - 22:00
Lagtennis Gruppe 2
Ansvarlig , Knut Randmæl
Wed 27 Oct
kl 17:00 - 18:00
Juniorkurs GR1
Wed 27 Oct
kl 18:00 - 19:00
Juniorkurs GR2
Wed 27 Oct
kl 19:00 - 20:00
Juniorkurs GR3
Wed 27 Oct
kl 20:00 - 21:00
Senior Damer
Wed 27 Oct
kl 21:00 - 22:00
Senior Herrer
Fri 29 Oct
kl 17:00 - 18:30
Juniortrening
Ansvarlig, Fredrik Steen
Fri 29 Oct
kl 18:30 - 20:00
Juniortrening
Ansvarlig, Thomas Brekke
Fri 29 Oct
kl 20:00 - 21:00
Seniortrening
Ansvarlig, Jon F. Våle
Sun 31 Oct
kl 16:00 - 17:00
Gunnar Almenningen - H S60
Sun 31 Oct
kl 18:00 - 21:00
Senior Dame
Ansvarlig, Kathrine Fimreite
Mon 1 Nov
kl 17:30 - 20:00
Juniortrening
Mon 1 Nov
kl 20:00 - 21:00
Lagtennis Gruppe 1
Ansvarlig Jørn E. Andersen, Mob: 95083083
Mon 1 Nov
kl 21:00 - 22:00
Lagtennis Gruppe 2
Ansvarlig , Knut Randmæl
Wed 3 Nov
kl 17:00 - 18:00
Juniorkurs GR1
Wed 3 Nov
kl 18:00 - 19:00
Juniorkurs GR2
Wed 3 Nov
kl 19:00 - 20:00
Juniorkurs GR3
Wed 3 Nov
kl 20:00 - 21:00
Senior Damer
Wed 3 Nov
kl 21:00 - 22:00
Senior Herrer
Fri 5 Nov
kl 17:00 - 18:30
Juniortrening
Ansvarlig, Fredrik Steen
Fri 5 Nov
kl 18:30 - 20:00
Juniortrening
Ansvarlig, Thomas Brekke
Fri 5 Nov
kl 20:00 - 21:00
Seniortrening
Ansvarlig, Jon F. Våle
Sun 7 Nov
kl 18:00 - 21:00
Senior Dame
Ansvarlig, Kathrine Fimreite
Mon 8 Nov
kl 17:30 - 20:00
Juniortrening
Mon 8 Nov
kl 20:00 - 21:00
Lagtennis Gruppe 1
Ansvarlig Jørn E. Andersen, Mob: 95083083
Mon 8 Nov
kl 21:00 - 22:00
Lagtennis Gruppe 2
Ansvarlig , Knut Randmæl
Wed 10 Nov
kl 17:00 - 18:00
Juniorkurs GR1
Wed 10 Nov
kl 18:00 - 19:00
Juniorkurs GR2
Wed 10 Nov
kl 19:00 - 20:00
Juniorkurs GR3
Wed 10 Nov
kl 20:00 - 21:00
Senior Damer
Wed 10 Nov
kl 21:00 - 22:00
Senior Herrer
Fri 12 Nov
kl 17:00 - 18:30
Juniortrening
Ansvarlig, Fredrik Steen
Fri 12 Nov
kl 18:30 - 20:00
Juniortrening
Ansvarlig, Thomas Brekke
Fri 12 Nov
kl 20:00 - 21:00
Seniortrening
Ansvarlig, Jon F. Våle
Sun 14 Nov
kl 18:00 - 21:00
Senior Dame
Ansvarlig, Kathrine Fimreite
Mon 15 Nov
kl 17:30 - 20:00
Juniortrening
Mon 15 Nov
kl 20:00 - 21:00
Lagtennis Gruppe 1
Ansvarlig Jørn E. Andersen, Mob: 95083083
Mon 15 Nov
kl 21:00 - 22:00
Lagtennis Gruppe 2
Ansvarlig , Knut Randmæl
Wed 17 Nov
kl 17:00 - 18:00
Juniorkurs GR1
Wed 17 Nov
kl 18:00 - 19:00
Juniorkurs GR2
Wed 17 Nov
kl 19:00 - 20:00
Juniorkurs GR3
Wed 17 Nov
kl 20:00 - 21:00
Senior Damer
Wed 17 Nov
kl 21:00 - 22:00
Senior Herrer
Fri 19 Nov
kl 17:00 - 18:30
Juniortrening
Ansvarlig, Fredrik Steen
Fri 19 Nov
kl 18:30 - 20:00
Juniortrening
Ansvarlig, Thomas Brekke
Fri 19 Nov
kl 20:00 - 21:00
Seniortrening
Ansvarlig, Jon F. Våle
Sun 21 Nov
kl 18:00 - 21:00
Senior Dame
Ansvarlig, Kathrine Fimreite
Mon 22 Nov
kl 17:30 - 20:00
Juniortrening
Mon 22 Nov
kl 20:00 - 21:00
Lagtennis Gruppe 1
Ansvarlig Jørn E. Andersen, Mob: 95083083
Mon 22 Nov
kl 21:00 - 22:00
Lagtennis Gruppe 2
Ansvarlig , Knut Randmæl
Wed 24 Nov
kl 17:00 - 18:00
Juniorkurs GR1
Wed 24 Nov
kl 18:00 - 19:00
Juniorkurs GR2
Wed 24 Nov
kl 19:00 - 20:00
Juniorkurs GR3
Wed 24 Nov
kl 20:00 - 21:00
Senior Damer
Wed 24 Nov
kl 21:00 - 22:00
Senior Herrer
Fri 26 Nov
kl 17:00 - 18:30
Juniortrening
Ansvarlig, Fredrik Steen
Fri 26 Nov
kl 18:30 - 20:00
Juniortrening
Ansvarlig, Thomas Brekke
Fri 26 Nov
kl 20:00 - 21:00
Seniortrening
Ansvarlig, Jon F. Våle
Sun 28 Nov
kl 18:00 - 21:00
Senior Dame
Ansvarlig, Kathrine Fimreite
Mon 29 Nov
kl 17:30 - 20:00
Juniortrening
Mon 29 Nov
kl 20:00 - 21:00
Lagtennis Gruppe 1
Ansvarlig Jørn E. Andersen, Mob: 95083083
Mon 29 Nov
kl 21:00 - 22:00
Lagtennis Gruppe 2
Ansvarlig , Knut Randmæl
Wed 1 Dec
kl 17:00 - 18:00
Juniorkurs GR1
Wed 1 Dec
kl 18:00 - 19:00
Juniorkurs GR2
Wed 1 Dec
kl 19:00 - 20:00
Juniorkurs GR3
Wed 1 Dec
kl 20:00 - 21:00
Senior Damer
Wed 1 Dec
kl 21:00 - 22:00
Senior Herrer
Fri 3 Dec
kl 17:00 - 18:30
Juniortrening
Ansvarlig, Fredrik Steen
Fri 3 Dec
kl 18:30 - 20:00
Juniortrening
Ansvarlig, Thomas Brekke
Fri 3 Dec
kl 20:00 - 21:00
Seniortrening
Ansvarlig, Jon F. Våle
Sun 5 Dec
kl 18:00 - 21:00
Senior Dame
Ansvarlig, Kathrine Fimreite
Mon 6 Dec
kl 17:30 - 20:00
Juniortrening
Mon 6 Dec
kl 20:00 - 21:00
Lagtennis Gruppe 1
Ansvarlig Jørn E. Andersen, Mob: 95083083
Mon 6 Dec
kl 21:00 - 22:00
Lagtennis Gruppe 2
Ansvarlig , Knut Randmæl
Wed 8 Dec
kl 17:00 - 18:00
Juniorkurs GR1
Wed 8 Dec
kl 18:00 - 19:00
Juniorkurs GR2
Wed 8 Dec
kl 19:00 - 20:00
Juniorkurs GR3
Wed 8 Dec
kl 20:00 - 21:00
Senior Damer
Wed 8 Dec
kl 21:00 - 22:00
Senior Herrer
Fri 10 Dec
kl 17:00 - 18:30
Juniortrening
Ansvarlig, Fredrik Steen
Fri 10 Dec
kl 18:30 - 20:00
Juniortrening
Ansvarlig, Thomas Brekke
Fri 10 Dec
kl 20:00 - 21:00
Seniortrening
Ansvarlig, Jon F. Våle
Sun 12 Dec
kl 18:00 - 21:00
Senior Dame
Ansvarlig, Kathrine Fimreite
Mon 13 Dec
kl 17:30 - 20:00
Juniortrening
Mon 13 Dec
kl 20:00 - 21:00
Lagtennis Gruppe 1
Ansvarlig Jørn E. Andersen, Mob: 95083083
Mon 13 Dec
kl 21:00 - 22:00
Lagtennis Gruppe 2
Ansvarlig , Knut Randmæl
Wed 15 Dec
kl 17:00 - 18:00
Juniorkurs GR1
Wed 15 Dec
kl 18:00 - 19:00
Juniorkurs GR2
Wed 15 Dec
kl 19:00 - 20:00
Juniorkurs GR3
Wed 15 Dec
kl 20:00 - 21:00
Senior Damer
Wed 15 Dec
kl 21:00 - 22:00
Senior Herrer
Fri 17 Dec
kl 17:00 - 18:30
Juniortrening
Ansvarlig, Fredrik Steen
Fri 17 Dec
kl 18:30 - 20:00
Juniortrening
Ansvarlig, Thomas Brekke
Fri 17 Dec
kl 20:00 - 21:00
Seniortrening
Ansvarlig, Jon F. Våle
Sun 19 Dec
kl 18:00 - 21:00
Senior Dame
Ansvarlig, Kathrine Fimreite
Mon 20 Dec
kl 17:30 - 20:00
Juniortrening
Mon 20 Dec
kl 20:00 - 21:00
Lagtennis Gruppe 1
Ansvarlig Jørn E. Andersen, Mob: 95083083
Mon 20 Dec
kl 21:00 - 22:00
Lagtennis Gruppe 2
Ansvarlig , Knut Randmæl
Fri 24 Dec
kl 17:00 - 18:30
Juniortrening
Ansvarlig, Fredrik Steen
Fri 24 Dec
kl 18:30 - 20:00
Juniortrening
Ansvarlig, Thomas Brekke
Fri 24 Dec
kl 20:00 - 21:00
Seniortrening
Ansvarlig, Jon F. Våle
Sun 26 Dec
kl 18:00 - 21:00
Senior Dame
Ansvarlig, Kathrine Fimreite
Mon 27 Dec
kl 17:30 - 20:00
Juniortrening
Mon 27 Dec
kl 20:00 - 21:00
Lagtennis Gruppe 1
Ansvarlig Jørn E. Andersen, Mob: 95083083
Mon 27 Dec
kl 21:00 - 22:00
Lagtennis Gruppe 2
Ansvarlig , Knut Randmæl
Fri 31 Dec
kl 17:00 - 18:30
Juniortrening
Ansvarlig, Fredrik Steen
Fri 31 Dec
kl 18:30 - 20:00
Juniortrening
Ansvarlig, Thomas Brekke
Fri 31 Dec
kl 20:00 - 21:00
Seniortrening
Ansvarlig, Jon F. Våle
Sun 2 Jan 2022
kl 18:00 - 21:00
Senior Dame
Ansvarlig, Kathrine Fimreite
Mon 3 Jan 2022
kl 17:30 - 20:00
Juniortrening
Mon 3 Jan 2022
kl 20:00 - 21:00
Lagtennis Gruppe 1
Ansvarlig Jørn E. Andersen, Mob: 95083083
Mon 3 Jan 2022
kl 21:00 - 22:00
Lagtennis Gruppe 2
Ansvarlig , Knut Randmæl
Fri 7 Jan 2022
kl 17:00 - 18:30
Juniortrening
Ansvarlig, Fredrik Steen
Fri 7 Jan 2022
kl 18:30 - 20:00
Juniortrening
Ansvarlig, Thomas Brekke
Fri 7 Jan 2022
kl 20:00 - 21:00
Seniortrening
Ansvarlig, Jon F. Våle
Sun 9 Jan 2022
kl 18:00 - 21:00
Senior Dame
Ansvarlig, Kathrine Fimreite
Mon 10 Jan 2022
kl 17:30 - 20:00
Juniortrening
Mon 10 Jan 2022
kl 20:00 - 21:00
Lagtennis Gruppe 1
Ansvarlig Jørn E. Andersen, Mob: 95083083
Mon 10 Jan 2022
kl 21:00 - 22:00
Lagtennis Gruppe 2
Ansvarlig , Knut Randmæl
Fri 14 Jan 2022
kl 17:00 - 18:30
Juniortrening
Ansvarlig, Fredrik Steen
Fri 14 Jan 2022
kl 18:30 - 20:00
Juniortrening
Ansvarlig, Thomas Brekke
Fri 14 Jan 2022
kl 20:00 - 21:00
Seniortrening
Ansvarlig, Jon F. Våle
Sun 16 Jan 2022
kl 18:00 - 21:00
Senior Dame
Ansvarlig, Kathrine Fimreite
Mon 17 Jan 2022
kl 17:30 - 20:00
Juniortrening
Mon 17 Jan 2022
kl 20:00 - 21:00
Lagtennis Gruppe 1
Ansvarlig Jørn E. Andersen, Mob: 95083083
Mon 17 Jan 2022
kl 21:00 - 22:00
Lagtennis Gruppe 2
Ansvarlig , Knut Randmæl
Fri 21 Jan 2022
kl 17:00 - 18:30
Juniortrening
Ansvarlig, Fredrik Steen
Fri 21 Jan 2022
kl 18:30 - 20:00
Juniortrening
Ansvarlig, Thomas Brekke
Fri 21 Jan 2022
kl 20:00 - 21:00
Seniortrening
Ansvarlig, Jon F. Våle
Sun 23 Jan 2022
kl 18:00 - 21:00
Senior Dame
Ansvarlig, Kathrine Fimreite
Mon 24 Jan 2022
kl 17:30 - 20:00
Juniortrening
Mon 24 Jan 2022
kl 20:00 - 21:00
Lagtennis Gruppe 1
Ansvarlig Jørn E. Andersen, Mob: 95083083
Mon 24 Jan 2022
kl 21:00 - 22:00
Lagtennis Gruppe 2
Ansvarlig , Knut Randmæl
Fri 28 Jan 2022
kl 17:00 - 18:30
Juniortrening
Ansvarlig, Fredrik Steen
Fri 28 Jan 2022
kl 18:30 - 20:00
Juniortrening
Ansvarlig, Thomas Brekke
Fri 28 Jan 2022
kl 20:00 - 21:00
Seniortrening
Ansvarlig, Jon F. Våle
Sun 30 Jan 2022
kl 18:00 - 21:00
Senior Dame
Ansvarlig, Kathrine Fimreite
Mon 31 Jan 2022
kl 17:30 - 20:00
Juniortrening
Mon 31 Jan 2022
kl 20:00 - 21:00
Lagtennis Gruppe 1
Ansvarlig Jørn E. Andersen, Mob: 95083083
Mon 31 Jan 2022
kl 21:00 - 22:00
Lagtennis Gruppe 2
Ansvarlig , Knut Randmæl
Fri 4 Feb 2022
kl 17:00 - 18:30
Juniortrening
Ansvarlig, Fredrik Steen
Fri 4 Feb 2022
kl 18:30 - 20:00
Juniortrening
Ansvarlig, Thomas Brekke
Fri 4 Feb 2022
kl 20:00 - 21:00
Seniortrening
Ansvarlig, Jon F. Våle
Sun 6 Feb 2022
kl 18:00 - 21:00
Senior Dame
Ansvarlig, Kathrine Fimreite
Mon 7 Feb 2022
kl 17:30 - 20:00
Juniortrening
Mon 7 Feb 2022
kl 20:00 - 21:00
Lagtennis Gruppe 1
Ansvarlig Jørn E. Andersen, Mob: 95083083
Mon 7 Feb 2022
kl 21:00 - 22:00
Lagtennis Gruppe 2
Ansvarlig , Knut Randmæl
Fri 11 Feb 2022
kl 17:00 - 18:30
Juniortrening
Ansvarlig, Fredrik Steen
Fri 11 Feb 2022
kl 18:30 - 20:00
Juniortrening
Ansvarlig, Thomas Brekke
Fri 11 Feb 2022
kl 20:00 - 21:00
Seniortrening
Ansvarlig, Jon F. Våle
Sun 13 Feb 2022
kl 18:00 - 21:00
Senior Dame
Ansvarlig, Kathrine Fimreite
Mon 14 Feb 2022
kl 17:30 - 20:00
Juniortrening
Mon 14 Feb 2022
kl 20:00 - 21:00
Lagtennis Gruppe 1
Ansvarlig Jørn E. Andersen, Mob: 95083083
Mon 14 Feb 2022
kl 21:00 - 22:00
Lagtennis Gruppe 2
Ansvarlig , Knut Randmæl
Fri 18 Feb 2022
kl 17:00 - 18:30
Juniortrening
Ansvarlig, Fredrik Steen
Fri 18 Feb 2022
kl 18:30 - 20:00
Juniortrening
Ansvarlig, Thomas Brekke
Fri 18 Feb 2022
kl 20:00 - 21:00
Seniortrening
Ansvarlig, Jon F. Våle
Sun 20 Feb 2022
kl 18:00 - 21:00
Senior Dame
Ansvarlig, Kathrine Fimreite
Mon 21 Feb 2022
kl 17:30 - 20:00
Juniortrening
Mon 21 Feb 2022
kl 20:00 - 21:00
Lagtennis Gruppe 1
Ansvarlig Jørn E. Andersen, Mob: 95083083
Mon 21 Feb 2022
kl 21:00 - 22:00
Lagtennis Gruppe 2
Ansvarlig , Knut Randmæl
Fri 25 Feb 2022
kl 17:00 - 18:30
Juniortrening
Ansvarlig, Fredrik Steen
Fri 25 Feb 2022
kl 18:30 - 20:00
Juniortrening
Ansvarlig, Thomas Brekke
Fri 25 Feb 2022
kl 20:00 - 21:00
Seniortrening
Ansvarlig, Jon F. Våle
Sun 27 Feb 2022
kl 18:00 - 21:00
Senior Dame
Ansvarlig, Kathrine Fimreite
Mon 28 Feb 2022
kl 17:30 - 20:00
Juniortrening
Mon 28 Feb 2022
kl 20:00 - 21:00
Lagtennis Gruppe 1
Ansvarlig Jørn E. Andersen, Mob: 95083083
Mon 28 Feb 2022
kl 21:00 - 22:00
Lagtennis Gruppe 2
Ansvarlig , Knut Randmæl
Fri 4 Mar 2022
kl 17:00 - 18:30
Juniortrening
Ansvarlig, Fredrik Steen
Fri 4 Mar 2022
kl 18:30 - 20:00
Juniortrening
Ansvarlig, Thomas Brekke
Fri 4 Mar 2022
kl 20:00 - 21:00
Seniortrening
Ansvarlig, Jon F. Våle
Sun 6 Mar 2022
kl 18:00 - 21:00
Senior Dame
Ansvarlig, Kathrine Fimreite
Mon 7 Mar 2022
kl 17:30 - 20:00
Juniortrening
Mon 7 Mar 2022
kl 20:00 - 21:00
Lagtennis Gruppe 1
Ansvarlig Jørn E. Andersen, Mob: 95083083
Mon 7 Mar 2022
kl 21:00 - 22:00
Lagtennis Gruppe 2
Ansvarlig , Knut Randmæl
Fri 11 Mar 2022
kl 17:00 - 18:30
Juniortrening
Ansvarlig, Fredrik Steen
Fri 11 Mar 2022
kl 18:30 - 20:00
Juniortrening
Ansvarlig, Thomas Brekke
Fri 11 Mar 2022
kl 20:00 - 21:00
Seniortrening
Ansvarlig, Jon F. Våle
Sun 13 Mar 2022
kl 18:00 - 21:00
Senior Dame
Ansvarlig, Kathrine Fimreite
Mon 14 Mar 2022
kl 17:30 - 20:00
Juniortrening
Mon 14 Mar 2022
kl 20:00 - 21:00
Lagtennis Gruppe 1
Ansvarlig Jørn E. Andersen, Mob: 95083083
Mon 14 Mar 2022
kl 21:00 - 22:00
Lagtennis Gruppe 2
Ansvarlig , Knut Randmæl
Fri 18 Mar 2022
kl 17:00 - 18:30
Juniortrening
Ansvarlig, Fredrik Steen
Fri 18 Mar 2022
kl 18:30 - 20:00
Juniortrening
Ansvarlig, Thomas Brekke
Fri 18 Mar 2022
kl 20:00 - 21:00
Seniortrening
Ansvarlig, Jon F. Våle
Sun 20 Mar 2022
kl 18:00 - 21:00
Senior Dame
Ansvarlig, Kathrine Fimreite
Mon 21 Mar 2022
kl 17:30 - 20:00
Juniortrening
Mon 21 Mar 2022
kl 20:00 - 21:00
Lagtennis Gruppe 1
Ansvarlig Jørn E. Andersen, Mob: 95083083
Mon 21 Mar 2022
kl 21:00 - 22:00
Lagtennis Gruppe 2
Ansvarlig , Knut Randmæl
Fri 25 Mar 2022
kl 17:00 - 18:30
Juniortrening
Ansvarlig, Fredrik Steen
Fri 25 Mar 2022
kl 18:30 - 20:00
Juniortrening
Ansvarlig, Thomas Brekke
Fri 25 Mar 2022
kl 20:00 - 21:00
Seniortrening
Ansvarlig, Jon F. Våle
Sun 27 Mar 2022
kl 18:00 - 21:00
Senior Dame
Ansvarlig, Kathrine Fimreite
Dato Navn Beskrivelse Valg
Wed 25 Aug
kl 21:00 - 22:00
Seniorkurs HERRER HØST 2021
Holmestrand Tennisklubb   Tennis   Tunnelveien 20
Instruktør er Peter Lönn  fra…   Les mer  
Wed 25 Aug
kl 20:00 - 21:00
Seniorkurs DAMER HØST 2021
Holmestrand Tennisklubb   Tennis   Tunnelveien 20
Instruktør er Peter Lönn  fra…   Les mer  
Wed 25 Aug
kl 17:00 - 20:00
Juniorkurs HØST 2021
Holmestrand Tennisklubb   Tennis   Tunnelveien 20
Instruktør er Peter Lönn  fra…   Les mer  
Dato Navn Beskrivelse Valg
Sun 24 Oct
kl 14:00 - 15:00
Øystein Nilsen - H S60
  Les mer  
Sun 24 Oct
kl 13:00 - 14:00
Steinar Brekke - H S60
  Les mer  
Sun 24 Oct
kl 11:00 - 12:00
Frode Fridtjofsen - H S60
  Les mer  
Sun 24 Oct
kl 10:00 - 11:00
Terje Løvøi - H S60
  Les mer  
Sat 23 Oct
kl 16:00 - 17:00
Steinar Brekke - H S60
  Les mer  
Sat 23 Oct
kl 15:00 - 16:00
Ali Maqsood Ahmad - H S60
  Les mer  
Sat 23 Oct
kl 09:30 - 10:30
Knut Randmæl - H S60
  Les mer  
Fri 22 Oct
kl 20:00 - 21:00
Seniortrening
Ansvarlig, Jon F. Våle   Les mer  
Fri 22 Oct
kl 18:30 - 20:00
Juniortrening
Ansvarlig, Thomas Brekke   Les mer  
Fri 22 Oct
kl 17:00 - 18:30
Juniortrening
Ansvarlig, Fredrik Steen   Les mer  
Wed 20 Oct
kl 21:00 - 22:00
Senior Herrer
  Les mer  
Wed 20 Oct
kl 20:00 - 21:00
Senior Damer
  Les mer  
Wed 20 Oct
kl 19:00 - 20:00
Juniorkurs GR3
  Les mer  
Wed 20 Oct
kl 18:00 - 19:00
Juniorkurs GR2
  Les mer  
Wed 20 Oct
kl 17:00 - 18:00
Juniorkurs GR1
  Les mer  
Mon 18 Oct
kl 21:00 - 22:00
Lagtennis Gruppe 2
Ansvarlig , Knut Randmæl   Les mer  
Mon 18 Oct
kl 20:00 - 21:00
Lagtennis Gruppe 1
Ansvarlig Jørn E. Andersen, Mob: 95083083   Les mer  
Mon 18 Oct
kl 17:30 - 20:00
Juniortrening
  Les mer  
Sun 17 Oct
kl 19:30 - 20:30
Hanne Elisabeth Steen - Hall Senior
  Les mer  
Sun 17 Oct
kl 15:00 - 16:00
Knut Randmæl - Hall Senior
  Les mer  
Sun 17 Oct
kl 14:00 - 15:00
Knut Randmæl - Hall Senior
  Les mer  
Sun 17 Oct
kl 12:00 - 13:00
Ida Hellerud - Hall Senior
  Les mer  
Sun 17 Oct
kl 11:00 - 12:00
Lars Tveito - Hall Senior
  Les mer  
Sun 17 Oct
kl 10:00 - 11:00
Terje Løvøi - Hall Senior
  Les mer  
Sat 16 Oct
kl 11:00 - 12:00
Fredrik Solstad Steen - Hall Junior
  Les mer  
Sat 16 Oct
kl 10:00 - 11:00
Knut Randmæl - Hall Senior
  Les mer  
Sat 16 Oct
kl 09:00 - 10:00
Knut Randmæl - Hall Senior
  Les mer  
Fri 15 Oct
kl 18:00 - 19:00
Fredrik Solstad Steen - Hall Junior
  Les mer  
Fri 15 Oct
kl 17:00 - 18:00
Fredrik Solstad Steen - Hall Junior
  Les mer  
Thu 14 Oct
kl 09:00 - 10:00
Terje Løvøi - Hall Senior
  Les mer  
Wed 13 Oct
kl 19:00 - 20:00
Thomas Brekke - Hall Junior
  Les mer  
Wed 13 Oct
kl 18:00 - 19:00
Steinar Brekke - Hall Senior
  Les mer  
Wed 13 Oct
kl 16:00 - 17:00
Jo Evang Ingebretsen - Hall Junior
  Les mer  
Wed 13 Oct
kl 15:00 - 16:00
Jo Evang Ingebretsen - Hall Junior
  Les mer  
Wed 13 Oct
kl 14:00 - 15:00
Jo Evang Ingebretsen - Hall Junior
  Les mer  
Mon 11 Oct
kl 19:00 - 20:00
Jo Evang Ingebretsen - Hall Junior
  Les mer  
Mon 11 Oct
kl 18:00 - 19:00
Jo Evang Ingebretsen - Hall Junior
  Les mer  
Sun 10 Oct
kl 15:00 - 16:00
Kjetil Haugen - Hall Senior
  Les mer  
Sun 10 Oct
kl 14:00 - 15:00
Kjetil Haugen - Hall Senior
  Les mer  
Sun 10 Oct
kl 12:00 - 13:00
Thomas Brekke - Hall Junior
  Les mer  
Sun 10 Oct
kl 11:00 - 12:00
Ali Maqsood Ahmad - Hall Senior
  Les mer  
Sun 10 Oct
kl 10:00 - 11:00
Thomas Brekke - Hall Junior
  Les mer  
Sat 9 Oct
kl 16:00 - 17:00
Ali Maqsood Ahmad - Hall Junior
  Les mer  
Sat 9 Oct
kl 12:00 - 13:00
Thomas Brekke - Hall Junior
  Les mer  
Sat 9 Oct
kl 11:00 - 12:00
Thomas Brekke - Hall Junior
  Les mer  
Sat 9 Oct
kl 10:00 - 11:00
Kim Olsen Ødegård - Hall Senior
  Les mer  
Sat 9 Oct
kl 09:00 - 10:00
Kim Olsen Ødegård - Hall Senior
  Les mer  
Wed 6 Oct
kl 21:00 - 22:00
Senior Herrer
  Les mer  
Wed 6 Oct
kl 20:00 - 21:00
Senior Damer
  Les mer  
Wed 6 Oct
kl 19:00 - 20:00
Juniorkurs GR3
  Les mer  
Wed 6 Oct
kl 18:00 - 19:00
Juniorkurs GR2
  Les mer  
Wed 6 Oct
kl 17:00 - 18:00
Juniorkurs GR1
  Les mer  
Sun 3 Oct
kl 12:30 - 13:30
Thomas Brekke - Hall Junior
  Les mer  
Sun 3 Oct
kl 11:00 - 12:00
Ali Maqsood Ahmad - Hall Senior
  Les mer  
Sat 2 Oct
kl 15:00 - 16:00
Jo Evang Ingebretsen - Hall Junior
  Les mer  
Sat 2 Oct
kl 14:00 - 15:00
Jo Evang Ingebretsen - Hall Junior
  Les mer  
Fri 1 Oct
kl 20:00 - 21:00
Jo Evang Ingebretsen - Hall Junior
  Les mer  
Wed 29 Sep
kl 21:00 - 22:00
Senior Herrer
  Les mer  
Wed 29 Sep
kl 20:00 - 21:00
Senior Damer
  Les mer  
Wed 29 Sep
kl 19:00 - 20:00
Juniorkurs GR3
  Les mer  
Wed 29 Sep
kl 18:00 - 19:00
Juniorkurs GR2
  Les mer  
Wed 29 Sep
kl 17:00 - 18:00
Juniorkurs GR1
  Les mer  
Wed 22 Sep
kl 21:00 - 22:00
Senior Herrer
  Les mer  
Wed 22 Sep
kl 20:00 - 21:00
Senior Damer
  Les mer  
Wed 22 Sep
kl 19:00 - 20:00
Juniorkurs GR3
  Les mer  
Wed 22 Sep
kl 18:00 - 19:00
Juniorkurs GR2
  Les mer  
Wed 22 Sep
kl 17:00 - 18:00
Juniorkurs GR1
  Les mer  
Wed 15 Sep
kl 21:00 - 22:00
Senior Herrer
  Les mer  
Wed 15 Sep
kl 20:00 - 21:00
Senior Damer
  Les mer  
Wed 15 Sep
kl 19:00 - 20:00
Juniorkurs GR3
  Les mer  
Wed 15 Sep
kl 18:00 - 19:00
Juniorkurs GR2
  Les mer  
Wed 15 Sep
kl 17:00 - 18:00
Juniorkurs GR1
  Les mer  
Wed 8 Sep
kl 21:00 - 22:00
Senior Herrer
  Les mer  
Wed 8 Sep
kl 20:00 - 21:00
Senior Damer
  Les mer  
Wed 8 Sep
kl 19:00 - 20:00
Juniorkurs GR3
  Les mer  
Wed 8 Sep
kl 18:00 - 19:00
Juniorkurs GR2
  Les mer  
Wed 8 Sep
kl 17:00 - 18:00
Juniorkurs GR1
  Les mer  
Wed 1 Sep
kl 21:00 - 22:00
Senior Herrer
  Les mer  
Wed 1 Sep
kl 20:00 - 21:00
Senior Damer
  Les mer  
Wed 1 Sep
kl 19:00 - 20:00
Juniorkurs GR3
  Les mer  
Wed 1 Sep
kl 18:00 - 19:00
Juniorkurs GR2
  Les mer  
Wed 1 Sep
kl 17:00 - 18:00
Juniorkurs GR1
  Les mer  
Wed 25 Aug
kl 21:00 - 22:00
Senior Herrer
  Les mer  
Wed 25 Aug
kl 20:00 - 21:00
Senior Damer
  Les mer  
Wed 25 Aug
kl 19:00 - 20:00
Juniorkurs GR3
  Les mer  
Wed 25 Aug
kl 18:00 - 19:00
Juniorkurs GR2
  Les mer  
Wed 25 Aug
kl 17:00 - 18:00
Juniorkurs GR1
  Les mer  
Mon 9 Aug
kl 09:00 - 14:00
[AVLYST!] AUGUST TENNISCAMP Junior HTK Utendørs Te
Holmestrand Tennisklubb   Tennis   Tunnelveien 20
Tenniscamp er kansellert, for mer informasjon…   Les mer  
Wed 2 Jun
kl 20:00 - 21:00
Seniorkurs DAMER HTK Utendørsbane
Holmestrand Tennisklubb   Tennis   Tunnelveien 20
SENIORKURS DAMER utendørsbaneTennistrener…   Les mer  
Wed 2 Jun
kl 19:00 - 20:00
Seniorkurs HERRER HTK Utendørsbane
Holmestrand Tennisklubb   Tennis   Tunnelveien 20
SENIORKURS HERRER Tennistrener Peter…   Les mer  
Wed 2 Jun
kl 16:00 - 19:00
Juniorkurs på HTK Utendørs Tennisanlegg
Holmestrand Tennisklubb   Tennis   Tunnelveien 20
JUNIORKURS på…   Les mer  
Levert av IdrettenOnline